Współpraca

 (Współpraca dietetyczna – kliknij tutaj)

Jeśli chcesz dotrzeć ze swoim produktem do wielu świetnych ludzi, którzy dbają o siebie – trafiłeś we właściwe miejsce!
 
 
Promocja i współpraca może odbywać się zarówno w formie akcji i promocji, ale także lokowania Twojego produktu, czy umieszczania banerów reklamowych – wszystko zależy od naszego pomysłu! :)

Jestem otwarta na każdą ciekawą formę współpracy, na której zyskają obie strony – rozważam każdą ciekawą propozycję, a nad ostateczną jakością i szczegółami współpracujemy razem.Dlaczego ten blog to świetne miejsce na reklamę?

  • Jestem wiarygodna i opiniotwórcza
  • Docieram z każdym miesiącem do większej ilości osób – strona jest dobrze pozycjonowana w wyszukiwarce Google, prowadzę fanpage, mający już >26 000 likes 
  • Nie reklamuję NIGDY czegoś, czego nie polecam – szanuję swoich czytelników i dbam o to, aby wartość treści na blogu była najwyższa :)
  • Tego typu reklama jest znacznie bardziej skuteczna niż w gazecie – nie oszukujmy się. Ty już to wiesz! :)DIETA-SPORTOWCA.COM.PL znalazła się na liście BLOG RANK jako jeden z 10 blogów w Polsce do współpracy w kategorii Zdrowie i Uroda.

BLOG RANK to raport przedstawiający listę 100 najlepszych blogów do współpracy komercyjnej. Odpowiada na podstawowe pytanie: z kim warto współpracować, by osiągnąć najlepsze rezultaty?

W przeglądzie uczestniczyło niemal 1000 polskich blogów. Oprócz sprawdzenia konkretnych wskaźników przeanalizowaliśmy również jakość i umiejętność realizowania kampanii reklamowych, co czyni ten ranking jednym z najważniejszych zestawień w Blogosferze. (więcej o BLOGRANK czytaj tutaj)

BlogRank logo

 

 

Zależy mi na tym, aby nawiązywać kontakty z pomysłowymi osobami i markami, których działalność będzie uzupełniać informacje i współgrać ze społecznością.

Statystyki styczeń 2017

 

 
Jeśli jesteś fizjoterapeutą, trenerem biegania / innych dyscyplin sportu i potrzebujesz zaplecza dietetycznego – także chętnie pomogę. :)
Jeśli masz ciekawą ofertę, pomysł lub zastanawiasz się w czym mogłabym Tobie pomóc – skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy.

W większości nie współpracuję na zasadzie barteru/gratisów.
Dorota Traczyk

Partnerzy:

2 thoughts on “Współpraca”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *